O IMMO

O NAS

Firma IMMO z siedzibą w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 9 rozpoczęła działalność w 2009 roku. Jej właścicielem i założycielem jest Zbigniew Byra, dla którego nieruchomości to od lat fascynująca branża.

Naszym celem i ciągłym dążeniem jest inwestowanie w profesjonalnie zarządzane nieruchomości komercyjne usytuowane tylko w najlepszych lokalizacjach Bielska-Białej. Każdorazowo oferujemy naszym klientom wybrane i dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań powierzchnie przy zachowaniu konkurencyjnych cen wynajmu.

Przy wyborze partnera biznesowego, zawsze poszukuje się firmy, której można zaufać i na której można polegać – teraz i w przyszłości. Nawiązanie współpracy z firmą IMMO ma wiele zalet, przede wszystkim są to wymierne korzyści z uzyskania najlepszej możliwej lokalizacji nieruchomości dla Twojej działalności w Bielsku-Białej.

WYNAJEM LOKALI

W naszej ofercie znajdują się między innymi lokale biurowe oraz lokale usługowe zlokalizowane w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 oraz Placu Wolności 9.

NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

Obok obiektów na wynajem posiadamy również nieruchomości na sprzedaż, które spełnią wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

DOMENY INTERNETOWE

Sugerując się coraz częściej słyszanym porównywaniem domen internetowych do nieruchomości XXI wieku postanowiliśmy również inwestować w domeny internetowe. Oferujemy możliwość zakupu bądź wieloletniej dzierżawy wybranego adresu.

NASZE REFERENCJE

Traktując otrzymane referencje jako dowody dobrych relacji z Klientami i jako najlepszą ocenę naszej pracy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali o nawiązaniu współpracy z firmą IMMO i którzy do dziś są z nami.

REFERENCJE