O IMMO

O NAS

Firma IMMO z siedzibą w Bielsku-Białej przy Placu Wolności 9 rozpoczęła działalność w 2009 roku. Jej właścicielem i założycielem jest Zbigniew Byra, dla którego nieruchomości to od lat fascynująca branża.

Naszym celem i ciągłym dążeniem jest inwestowanie w profesjonalnie zarządzane nieruchomości komercyjne usytuowane tylko w najlepszych lokalizacjach.

Każdorazowo oferujemy naszym klientom wybrane i dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań powierzchnie przy zachowaniu konkurencyjnych cen wynajmu.

DLACZEGO MY?

Przy wyborze partnera biznesowego, zawsze poszukuje się firmy, której można zaufać i na której można polegać – teraz i w przyszłości. Nawiązanie współpracy z firmą IMMO ma wiele zalet, przede wszystkim są to wymierne korzyści z uzyskania najlepszej możliwej lokalizacji nieruchomości dla Twojej działalności.

WYNAJEM LOKALI

W naszej ofercie znajdują się między innymi lokale biurowe oraz lokale usługowe zlokalizowane w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 oraz Placu Wolności 9.

NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

Obok obiektów na wynajem posiadamy również nieruchomości na sprzedaż, które spełnią wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

DOMENY INTERNETOWE

Sugerując się coraz częściej słyszanym porównywaniem domen internetowych do nieruchomości XXI wieku postanowiliśmy również inwestować w wyjątkowe domeny internetowe. Oferujemy możliwość zakupu bądź wieloletniej dzierżawy wybranego adresu. Od domeny internetowej zaczyna się bowiem Twój biznes w Internecie.

NASZE REFERENCJE

Traktując otrzymane referencje jako dowody dobrych relacji z Klientami i jako najlepszą ocenę naszej pracy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali o nawiązaniu współpracy z firmą IMMO i którzy do dziś są z nami. Pozytywne opinie o naszej działalności to największe wyróżnienie, które motywuje nas do dalszego wysiłku.

KILKA SŁÓW O MNIE

Nazywam się Zbigniew Byra. Mieszkam w Bielsku-Białej, niezwykle klimatycznym mieście, określanym często i nie bez powodu „małym Wiedniem”.

Poza działalnością zawodową pasjonuje się jeździectwem, strzelectwem, jazdą motocyklem, kolarstwem górskim oraz od dziecka gram w szachy.

Prywatnie jestem mężem Iwony Byra oraz ojcem Blanki, Bruna, Albina i Alfreda.

Wolny czas spędzam zazwyczaj z rodziną z naszymi końmi: Diarado, Romeo i Power Of Gold. Wspominam również o koniach, bo to członkowie naszej rodziny.

Gorąco zapraszam do współpracy i chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Pozostaję do Twojej dyspozycji – Zbigniew Byra

OFERUJEMY

AdresStatus
hura.pl Na sprzedaż
rezerwuj.pl Na sprzedaż
rezerwuj.com.pl Na sprzedaż
wypocznij.pl Na sprzedaż
hotelarstwo.pl Na sprzedaż
hotelarz.pl Na sprzedaż
startowa.pl Na sprzedaż
startowa.com.pl Na sprzedaż
b.com.pl Na sprzedaż
c.com.pl Na sprzedaż
l.com.pl Na sprzedaż
b-b.pl Na sprzedaż
b-b.com.pl Na sprzedaż
bb.com.pl Na sprzedaż
auta.com.pl Na sprzedaż
raty.com.pl Na sprzedaż
mama.com.pl Na sprzedaż
centrum.com.pl Na sprzedaż
lokale.com.pl Na sprzedaż
nieruchomosc.com.pl Na sprzedaż
jasiczek.pl Na sprzedaż